Farkındalığınızı Arttıracak 35 Spiritüel Şifa Bilgisi

Siz sonsuz şifa kaynağı ile yaratıldınız. Bunun farkında olmak sizi kendi gerçeğinize bir adım daha yaklaştırır.

1.Bir ağacın gövde ve dalları insanın bedeni gibidir. Kökleri ise ruhudur. Dallar budanır, gövde her kış uyur. Bunlar görünen kısımlarıdır ama kökler hep canlıdır, uyumaz. Yani bizlere sonsuzluk ruhtadır ama görünmez diye anlatır. Siz sonsuzluksunuz ve ruhunuzun köklerini bulmaya çalışın.

2.Üzerimizdeki enerji ortadan bölünmüş şekilde çalışır. Yukarıda mana alemi, aşağıda madde alem-i vardır. Aşağısı düşün, hisset ve var et sistemi ile çalışır. Yukarısı ise sev, bir ol, var ol sistemi ile çalışır. Beden kendini bilme okuludur.

3.Bir yanımız eril enerji, bir yanımız dişil enerji. Bir yanımız gece, bir yanımız gündüz. Bir yanımız iyi, bir yanımız kötü. Bir yanımız geçmiş, bir yanımız gelecek. Bir yanımız cennet, bir yanımız cehennem. Hepsi sende gizlidir. Bunun hepsi bizde toplanmış, dışarıda bir şey yok. Ne ararsan kendinde ara.

4.Kök çakrayı tıkayan şey korkudur. Bütün hastalıkların sebebi korkudur. Korku insanın virüsüdür. Nasıl ki bilgisayara virüs girer ve bilgisayar önce yavaş çalışır sonra ise kilitlenir. İşte insan da kilitlenir. Kendine format atman lazım artık.

5.Reiki alınca neden elleriniz ve ayaklarınız yanar. Akış tepeden gelip eller ve ayaklardan akar. Şifa yapabilmeniz için kalp çakranız açık olmalı yoksa Rei-ki çalışmaz. Rei-ki şifa çalışmasında enerji akışı, sıcaklık, karıncalanma, titreşim iç organlarda hareket olarak hissedilir. En az bir saat sürer. Yenilenmiş olarak uyanırsınız.

Self-Healing. The energy of reiki. Poses hands for healing. The set of files. File 2. 3 positions. A total of 12 positions. Alternative medicine. Spiritual healing. Esoteric. Vector.

6.Sıratel müstakim yani dosdoğru olun. Yoksa bedendeki akış düzgün olmaz. Yüzünüzde, kulağınızda, ayağınızda, elinizde ve dahi bütün organlarımız da bedenin tamamı gizlidir. Bundan dolayı her hücrede bütün beden gizli. Sırrı bul.

7.Masaj, kan dolaşımını harekete geçirir. Fazla bastırmadan, kasları ezmeden yapılır. Masajı vücudun enerji akışına göre yapmazsak yarardan çok zarar verir.

8.Kulak masajı en kolay en dinlendirici olanıdır. Her gün yapın, bedeniniz şifa bulur. Kulak da bütün bedene bağlantı vardır.

9.Yüz masajı çok rahatlatır, yüzün enerji akışına göre yapılır. İyi bir yüz masajı yaşlanmayı ve kırışıklığı önler.

10.Göbek masajı en önemli masajlardan biridir. Kremle yuvarlayarak yapılan masaj bütün iç organlarını etkiler. Kilo vermenizi sağlar. Kabızlığı önler.

11.Refleksoloji ayak masajı, her akşam ayağınıza masaj yaparsanız şifa bulursunuz.

12.Parmaklarınızı 9 saniye sıkarak iç organlarınızı tedavi edebilirsiniz. Bazen bilinç altınız istemsiz olarak tutar. Bu kendini tedavi etmek amaçlıdır. Baş parmak: Endişe, İşaret parmak: Korku, Orta parmak: Öfke, Yüzük parmak: Keder, Küçük parmak: Yargılamayı temsil eder.

13.Bütün hastalıkların sebebi ise çakraların mıknatıs özelliğinin bozulmasındandır. Çakralar kapanmaz. Şayet bir çakra tıkalı olursa orada kangren başlangıcı olur. Kesinlikle çakra açılmalı diyenlerden uzak durun. Ama herkesin çakralarının dengelenmesi şarttır.

14.Her insanın bir taşı, bir hayvanı ve birde bitkisi vardır. Şaman çalışmasında bunlar bulunur.

TicimaxOptimize

15.Yıllarca bize plastik tabanlı ayakkabılar giydirildiği için diz ağrıları ve bilek ağrıları oluştu. Çünkü topraklanamadık. Banyo yaparken dahi plastik terlikler giydik ve topraklanamadık. Plajda bile Tokyo denilen terlikler giydik. Enerji içeride ağrı yapar. Artık biraz daha ilk-el hayata ne dersiniz. Çıplak ayakla yürüyün.

16.Dilinizi damağınıza dayarsanız enerjiniz değişir ve beynimizdeki epifiz bezine baskı yapıp harekete geçirir. Bundandır ki her La deyişimizde dil damağa vurur. La ilahe illallah dendiğinde olduğu gibi.

17.Hiç kimsede bu enerji dediğimiz olay 3. çakrayı geçememiştir. Geçebilmesi için kalp çakrasının açık olması gerekir. Bunun içinde beklentisiz, yargısız, karşılıksız sevmeyi öğrenmeniz lazım.

18.Hakikatte bütün hastalıklar su ve hava ile tedavi edilebilir. Psikolojik hastalıkların hava yani nefes, bedensel hastalıkların ise su ile tedavisi mümkündür.

19.Vücudumuzdaki meridyenler; Dünyada ne varsa insanda aynısı var. Manyetik alan, meridyenler ve mavi gökyüzü..Bizde mavi beden 3.9 cm kalınlığında iken dünyada 39 km. Nasıl bu kadar aynı olabilir?

20.Vücudumuzun elektrik şebekesi bel kemiğidir. Belinize iyi bakın, çok yük bindirmeyin. Trafo patlamasın. Bel ağrılarınız için Rei-ki yaptırın..

21.Bel kemiğinde milyonlarca fiber optik kablo vardır. Huzursuz bacak sendromu da bu kablolar dan bacağa giden hatların arızalanması sonucudur. Bir ila üç seansta düzeltilir.

22.İki elinizi bu şekilde tutun ve içinde “Ki” topu oluşacaktır. Bunu ileri geri yaparak çoğaltın. Sonra enerji akışını top şeklinde düşünün. Sonra buna renk verin. Yeşil-mavi renkler olumlu enerjidir. Ağrıyan yerinize ellerinizi koyun. Yada topu uzağa atar gibi yapıp evreni şifalandırabilirsiniz. Evrene barış, huzur, mutluluk gönderebilirsiniz.

23.Hastalıkların sebebi tamamen psikolojiktir. Bedene sonradan iner. Sistem şöyle çalışır. Düşün. Hisset ve var et. Önce kendinizi mutsuz, yalnız, sevgisiz, yorgun, isteksiz hissedersiniz. Sonra bu tüm bedenine yayılır ve hasta olursun. Hastalığı sen yaratırsın. İyileşmek için doktora gidersin. Hâlbuki senin sevgiye, ilgiye ihtiyacın vardır. Ama kendine bile itiraf edemezsin. En çokta ilgi çekmek için çocuklar ve yaşlılar hastalanır.

24.Öfkeli, kızgın, korkmuş, üzülme halinde üzerimizdeki aura her türlü hastalığa açık oluyor. Bunlar kirliyan fotoğrafçılığı tarafından tespit edilmiştir. Eski şaman görücüleri de böyle görmektedir.

25.Korku, suçluluk ve utanma duygusunu geçmedikçe kalp çakrasına ulaşamazsınız. Kalbe ise ancak yargılar bitince geçebilirsiniz. İncil’de der ki, yargılayanlar bir gün mutlaka yargılanacaklardır.

26.İyi ve kötü, gece ve gündüz, ak ve kara. Bu bizim dualite sistemimiz. Bunlarla öğreniyoruz. Aynaya bakınca görüntü tersine görünür. Siz kendinizi fark ederseniz eğer aynanın gerçek yüzünde olursunuz ve görüntüden kurtulursunuz. Bu yüzden duamız şöyle olmalıdır. Allah’ım beni insanların huzuru, mutluluğu, sevgisi, sevinci, zenginliği, sağlıklı olmasına aracı kıl. Bizleri başkalarının acılarına, sıkıntılarına, mutsuzluklarına hasta olmalarına yada varlıklarının yok olmasına aracı kılma. Amin

27.Kimsenin sizin enerjinizi almasına izin vermeyin. Sizi üzen, size baskı yapan, size durmadan dertlerini hastalıklarını anlatan kimselerden uzak durun. Bir defa dinlerseniz hep gelip size sıkıntıları anlatıp sizin enerjinizi çalarlar. Mutlu, huzurlu, neşeli insanların bulunduğu yere gidin. Gülün, eğlenin bu dünya kimseye kalmaz.

28.Kızmak, öfkelenmek ve korkmak sizden çok fazla enerji açığa çıkarır. Evrende bunlarla beslenen varlıklar vardır. Sürüngen varlıklar, Orion yıldız varlıklarıdır. Bildiğiniz gibi her enerjinin madde karşılığı vardır. Eskiden Tanrılar kurban istiyor diye insanları kurban ederlerdi. Savaşlar da böyle insanlara korku, nefret, öfke açığa çıkarır. Bunu isteyenler sürüngenlerin emrinde olan yönetici varlıklardır. Sakın enerjinizi kaptırmayın bugünlerde, size lazım olacak.

29.Hz Musa’nın asası Fatiha’da ki sıratel müstakimdir. Tesbihdeki 33 yuvarlak boncuk ve hep dışarıda aradığınız elif harfi sizin içinizde bel kemiğinde gizlidir. Dosdoğru olun dediğinde bel kemiğiniz dümdüz olmalıdır. Kambur durmayınız diyor. Musa’nın elindeki asayı atınca yılana dönüşmesi kundalini yılanının canlanmasıdır. Kurban, kendi egonu kurban etmek demektir. Artık uyanın canlar, pirler, nurlar. Her şeyinizi elinizden aldılar siz hala uyuyorsunuz. Uyanın kıyam edin kıyamet.

30.Bir rei-ki de gelen enerji tepe çakrasından geçerek kalp çakrsaında biter. Bütün çakralardan geçer. Şayet gelen enerji çakralardan geçerken bozulursa hasta şifa bulamaz. Kalp de bekleyen şifa, seni seviyorum dediğinizde kollarınızdan akmaya başlar. İçinde sevgi olmayan hiçbir şifacı karşı tarafa şifa aktaramaz. Sadece ritüeli görür ama şifa görmezsiniz. 

31.Deeksha enerjisi sağ ve sol beynin açılımını sağlar. Epifiz bezini harekete geçirir. Sizi ışıkların içine sokar. İlah nur enerjisidir.

32.Bir sen var senden içeride. O seni bul. Bir bakan var senin gözünden o bakanı bul. Uyanış epifiz bezinin aktif hale gelmesiyle olur.

33.Siz bir mumsunuz. Her geçen gün erimekte olan ve sonunda da geriye bir şey kalmayan mum. Tepedeki fitili mürşidin yakması ile aydınlanma gerçekleşir. Fitil aslında bel kemiğidir. Kuyruk sokumundan başlayıp beyinciğe kadar uzanan uzun bir yol. Bakın bir gün herkes ölecek ister geç, ister erken. Maksat ölmek değildir maksat olmaktır.

34.İnsan önce bedenini disiplin ve kontrol edebilmelidir. Buna iktidar diyoruz. Sonra duygu ve düşüncelerini kontrol etmeyi öğrenmelidir. Çocuğunuzu bir tapınağa verdiğinizde çocuğa önce beden eğitimi verilir. Burada ise çocuk daha bedenini tanımıyor, kendini tanımıyor, duygu ve düşünce nedir bilmiyor ancak ona din öğretilmeye çalışılıyor. Dövüş sanatları birini dövmek için öğrenilmez. Kendi bedenini kontrolü için öğrenilir. Dünya öfke ve kızgınlık üzerine aldı başını gidiyor. Kimse kendini bilmeye ve tanımaya çalışmıyor. Mutluluk aramaya çalışıyor. Kendinizi bulmadıktan sonra hiçbir zaman bulamayacaksınız.

35.Genetik: Artık tek dalda birçok renkli domates yetişiyor. Genetiği oynanmış bitkiler ve bunu yiyen insanların da genetiği değişiyor. Artık her üç kadından ikisi çocuk doğuramıyor. Siz hala marketten paket süt alırsanız, çocuğunuz şişman olacaktır. Hâlâ serada domates yetiştirirseniz, onlar toprak da değil kökleri suda olan ve sadece verilen vitamin ve hormonlarla ağaç gibi olan fidanlarda yetişen hücrelerinize kadar sizi tahrip eden domates ve benzeri bitkilerdir. Türkiye’de 20 milyondan fazla kronik hasta insanın oluşması tohum bozulmasından kaynaklanıyor. Tohumlar bozuldu. Bu Atlantis zamanında ve Mu kıtası zamanında da yapılmış ve dünya sular altında kalmıştı. Şimdi yeniden Toprak sürülüp sular altında kalma zamanı. Yeni tohumlara inşallah. Hep birlikte.

Anday Yolaç

Kendinizi Bulmada Size Yardımcı Olacak 10 Ritüel
Yaşam Hiyerarşisi: Hayatı Yeniden Değerlendirmek
Uzay Çağında Eski Olana Format Atmak

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Farkındalığınızı Arttıracak 35 Spiritüel Şifa Bilgisi” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE