İnsan Programlama ve Yazılıma Karşı Verilen Sınav

Dünya sürekli ilerlemekte. Sadece biz farkında değiliz. Kuranda, size her şeyi ibret, sınav olsun (ders olsun) diye yarattım der. Her konu ayrı bir sınav..

Demek ki yaratılan her şeyi okumayı öğreneceğiz. Bin yıl önce bu teknoloji yoktu ama insanlar daha farkında daha dikkatli idi. Şimdi binlerce yıl evvel yapılmış bazı yapıları nasıl yapıldığını bile çözemiyoruz. Ya da çözenler bizden saklıyor.

kod yazılım

Her geçen gün sırra daha çok yaklaşıyoruz. Erenler der ki, ahir zamanda hiçbir sır gizli kalmayacak. Bu yüzden bütün sırlar ifşa oluyor artık.  Peki gerçek sır nedir?

Bizler yaratıcı tarafından yaratılmış bilgisayar yazılımıyız. 

Madde, mekân zamana bağlı üç boyutlu dualite sistemi ile yani ikilik ile (iyi kötü-doğru yanlış-günah sevap gibi) eğitim veren beşinci boyuta geçiş okulundayız.

Bu yüzden yedi yaşından itibaren hep okul ve sınav bunlar hayatımız boyunca süren bir gelişim süreci. Alemde ne varsa insanda da var ve bunu unutarak geliyoruz. Ve yaşadıkça hatırlıyoruz. Yani ne var olan şey yok olur ne de yok olan bir şey var olur. Demek ki bugüne kadar izlediğimiz filmler kitaplar buluşlar hep olan ama hatırlamadığımız şeyler.

Peki uçan insanlar, uzaylılar veya bilim kurgu dediğimiz olaylar gerçek mi? Evet gerçek hepsi gelecekte olacak olaylar. İnsan beyni neyi hayal ederse o mutlaka gerçekleşir. Bizden istenen hayal kurmamız. Biz en çok hayal kurmayı unuttuk neden mi çünkü birbirimizle ve kredi borçlarıyla uğraşmaktan ne geçmişi ne de geleceği hatırlıyoruz.

Sizden istediğim öncelikle öğrendiğiniz tüm bilgilere format atın sonra gerçek bilgileri öğrenmeye kendinize yükleme yapın ama her hafta da kendinizi güncelleyin. Telefonunuza sürekli güncelleme geliyor siz doğduğunuz günkü programla kalmışsınız.

Peki de sizi programlayan da anneniz, babanız, toplum zaten virüslü. Size sağlıklı bir program yükleyemez.

Yeni program için sizi mutlu edecek eğitimlere gidin. Kendini Tanıma Eğitimleri!

Anday Yolaç

Başka Bir Irkın Geride Bıraktığı Makineler Olabilir miyiz?
Netflix Manhunt Unabomber Dizisi ve Ted Kaczynski Manifestosu
Robotlaşma Etkisi: Toplumsal Kölelik

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE