Bağ Kurma Ritüeli Nedir, Nasıl Yapılır?

Bu gibi ilişki ritüeli – ne başlamadan önce geçmişi temizlemek ve kişilerle olan olumsuz bağları kesmiş olmak gerekir. Bu nedenle onları not edip kişileri tek tek karşınıza getirip yüzleşin ve onlardan size uzanan kordonu ışıkla, mutlulukla, altın bir makas imgesi ile kesin. Eskide kalan her şeyi bırakıp sadece derslerinizi alarak önce kendinizi ve sonra kişileri serbest bırakın.

Mıknatıs ile bağ kurma ritüeli nedir ve nasıl yapılır?

Sizin ve sevdiğiniz kişinin fotoğraflarını yüz yüze karşılıklı olacak şekle getirin. Daha sonra resimlerine ortasına bir mıknatıs ile birlikte biraz çörek otu ve küçük bir ametist taşı koyun. Resimleri kenarından zımbalayın. Zımbalanmış resimleri bir dolunay gecesinde karanfil ile tütsüleyip kırmızı renkli ipek bir kumaşın içine yerleştirin ve kumaşı kenarlarından dikin.

Enerjilerin yoğun olarak bulunduğu oda, yatak odası olduğu için bu hazırlanan kumaşı gizli bir çekmecede bekletin… Ritüelin yapıldığı geceden itibaren, 7 gece süresince karşı kişiyi imgeleyerek ona “Seni seviyorum-kabul ediyorum- teşekkür ediyorum” deyin.

Yine 7 gece boyunca bilinçaltınızı görevlendirip ve ona komut ederek karşı tarafla ilgili ne mesaj almak istediğinizi sorun. Kalbinizden çıkan yeşil-pembe ışığı onun kalbine gönderdiğinizi imgeleyin, karşıdan gelen ışıkları da aşk ile kabul edin, kalbinizi onlarla doldurun.

Aşkta bağlanma ritüeli nedir, nasıl yapılır?

Bir ilişkide ya da flört aşamasında olumsuz giden bir şeyler olduğunda bu ritüeli uygulayabilirsiniz.

Malzemeler: 1 Elma, 2 toplu iğne, Kırmızı ip, Kırmızı kalem, Kırmızı kağıt, Yasemin tütsüsü

Bir elmayı tam ortasından kesin. Elmanın içindeki çekirdekleri temizleyin. Beyaz bir kağıda, kırmızı bir kalem ile aşık olduğunuz kişinin ve kendi isminizi ard arda ve daire çizecek şekilde, aynı zamanda kağıdın kenarlarına yakın olacak şekilde yazın. Bu kağıt küçük ve ince olsun. Kağıdın ortasına bir kalp çizin ve iğnelerden birini çizdiğiniz kalbin içinden geçirin. Daha sonra kağıdı kesilen elmanın içine koyun. Elmayı diğer parçası ile kapatın. Yasemin tütsüsünü yakmaya başlayın…

Elmayı kapadıktan sonra, son noktayı koymak için ikinci iğneyi elmaya batırın. Tek parça haline gelen elmayı bağlı ve kapalı bir şekilde 7 gece bekletin.

Ritüel tamamlanınca elmanın içindeki kağıdı en sevdiğiniz bir kitabın sayfasının arasına koyun.

Aşkta arınma ritüeli nedir, nasıl yapılır?

Aşk hayatınızda yaşadığınız kıskançlık, yalan, ilgisizlik gibi problemleri beyaz bir kağıda siyah kalem ile yazın.

Daha sonra bu kağıdı su ile dolu bir kaba koyup 21 gün buzlukta saklayın. 22. günde bu su dolu kabı uygun olan bir deniz, göl veya dereye “akıp gitsin bizden uzaklaşsın” anlamında suya salıverin. Eve geldiğinizde ikinizi sarılmış, kenetlenmiş olarak mavi bir ışık topunun içinde olduğunuzu imgeleyin. Aldığınız her nefes ile olumsuzlukların mavi ışık topundaki deliklerden çıkıp sizi terk ettiğini düşünün. En sonunda ikinizi beyaz ışık topu içinde sarıldığınızı imgeleyin.

19 başak bereket ritüeli nedir, nasıl yapılır?

Kurutulmuş 19 adet başağı altın sarısı ip ile bağlayın. Cüzdanınıza bu ipin ucundan kesip para bir miktar koyun. Ev veya ofisteki uygun bir köşede 7 gece boyunca başaklar dursun. Sekizinci günde; bereket sembolü başakları başarılı, ünlü, zengin ve bereketi bol olan kimselere dağıtmaya çalışın.

Via: Tuğçe Işınsu

Bağ Kesme Ritüeli Nedir, Nasıl Yapılır?
Regresyon Terapisi Nedir? Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?
4 Anlaşma ile Hayatı Dönüştürmek
Hastalıkların Ruhsal ve Zihinsel Nedenleri
Öz Saygı: Hayatınız ile İlgili Kararları Zorlanmadan Verebiliyor musunuz?
En Etkili 50 Spiritüel Film
Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DUNYALITE