Innerspeak Nedir? İç Benlikle Konuşmak

Innerspeak…İç benlikle konuşma yöntemi ile tanışmaya geldik! INNERSPEAK yöntemi eğitmen ve psikolog olan Jean Adrienne Miller tarafından uyarlanmış bir yaşam enerjisi yöntemidir. 

Ruhun, zihin ile iletişime geçmesini sağlayan, istemediğimiz gerçekliğin oluşmasını engelleyen, engelli alan ve blokajlarımızı tanımlayan çok güçlü bir şifa yöntemidir.

Peki iç benliğimiz ile iletişimimiz nasıl olacak? Aslına bakarsanız iç benliğimiz bizim ile sürekli iletişimdedir. Fakat biz onu anlamakta zorlanırız. Hayatımızda oluşmuş ve karşılaşmakta olduğumuz olumsuzlukları, engelleri, çaresizliğimizi, problemlerimi hatta öz gücümüzü dahi etkileyen iç benliktir.

Biz bu innerspeak yani iç benliğimizi duyamadığımız için sürekli sorunların içerisinde yaşıyoruz. Sorunlarımız bir tane değil elbette ama bir sorun diğer sorunun kapısını mutlaka açar. İlk kapıyı çözebilirsek onu kilitler ve diğerlerine ulaşmayız.

Peki nasıl iletişim kuracağız iç benliğimiz ile sorusuna cevap verelim.

Ne yazık ki hepimizin kolayca yapabileceği bir şifa yöntemi değildir. Innerspeak (iç benlik) yöntemini bilen uzmanlar tarafından önce sorun tespit edilir sonra şifalanma yöntemi başlar ve kesinlikle sonuç alınır.

Innerspeak yöntemi nerelerde kullanılır?

  • Sürekli tekrar eden olumsuzluk durumlarında 
  • İstediğimiz gibi gitmeyen belirli bir alanın içerisinde ki tıkanıklıklarda 
  • Fiziksel, zihinsel ve duygusal rahatsızlıklarda
  • Çeşitli korku ve fobilerde
  • Parazit enerjilerde
  • Düşük yaşam enerjimizde (en önemlisi)

Innerspeak yöntemi nasıl uygulanır ?

Bu bir spiritüel yöntemdir. Yüksek benlikten önce üzerinde çalışılacak etki ile ilgili bilgiler alınır. (Yaşanmışlık, tepkiler ve ruhun hali) 144 dosyadan oluşan yöntem dosyaya uygun şekilde ilerlemeye yüksek benliğin rehberliğinde devam eder. Uygulama genelde 1 veya 1,5 saat aralığında danışanın kaldırabileceği seviyede sürdürülür. Bazen innerspeak tekrarlanması gereken durum haline gelebilir ve arınma işlemleri devam eder.

Arınmak oldukça bizlere ve yaşantımızı olumlu etkileyen bir yöntemdir. Innerspeak yöntemi ile yaşamdaki tüm olumsuzlukları kaldırmaya başlamak ile birlikte, ilişki sorunları, karmik dengesizlik, travmalar, eril-dişil dengesi, psişik saldırılar, kendimizde oluşturduğumuz yasakların çözümüne kadar eşlik eder.

Karmaşık yaşam döngümüzde iç benliğimiz (innerspeak ) ile tanışmak harika olur. Bu şifa yöntemini kesinlikle yaşamalıyız. 

Innerspeak uygulamasını yaptırabileceğiniz gibi eğitimlerini de almak tabii mümkün. Şifayı bulabileceğiniz innerspeak yöntemini denemek isterseniz güzel bir danışman bulmanız tavsiyemdir. Tüm olumsuz ve negatif enerjilere yaşantımızda izin vermeyelim ve yaratıcının, evrenin bize sunduğu güzellikleri görelim.

Güzel enerjiler hep sizlerle şifa olsun sevgili okuyucular.

İrem Demirense

Dünyalite

Danimarkalıların Mutluluk Formülü: Hygge Felsefesi
Stoa Felsefesi: Yaşama Sanatı
Ho’oponopono Tekniğindeki 4 Kelime ile Hayata Tutunmak
4 Anlaşma ile Hayatı Dönüştürmek
Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE