Access Bars ile Neler Mümkün?

Access Bars Nedir?

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, değer ve önem verdiğimiz hislerimiz, düşüncelerimiz, duygularımız, inanç sistemlerimiz, aldığımız gerçek kıldığımız tüm kararlarımız beynimizde depolanarak, bir elektrik akımı oluştururlar.

Bu elektrik yükü başımızda yer alan alan zaman, umutlar ve hayaller, hüzün, neşe, nezaket, şükran, huzur ve dinginlik, bağlantılar yaratmak, yaşam formları yaratmak, bedenlerimizin yeniden yapılanması, şakak merkezimizdeki şifa alanı, kulak arkamızda yer alan para noktası, yine kulak üstünde bulunan kontrol noktası gibi 32 adet enerji noktalarında birikir ve yaşam alanımızı etkiler.

Hayatımızda iyi gitmeyen, yolunda olmayan durumların enerjilerin açılması ve değiştirilmesi için uygulanan bir yöntem ve çalışmadır. Hayallerinize kavuşma yolunuzda size kolaylaştırıcılık sağlar. Kendinize yüklediğiniz ve size yüklenen tıkalı enerji alanlarınızı temizler. Sizi istediğiniz yönde değiştirir. Açılan enerji alanları sizi özgür kılar ve sınırlı realiteden işlem yaptığınız her şeyin yıkıp yaratımını iptal eder. 

Bars seansı nasıl gerçekleşir?

Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile hafifçe dokunularak, bir buçuk saat boyunca bu noktalar aktif hale getirilir. Soruda kalmak güçlendirir ve yanıt almaya çalışmak her zaman güçsüzleştirir. Access’in farklılıklarından biri soruda kalmakla ilgilidir. Seçime sahip olmamayı seçtiğiniz yerleri aydınlatacak olan sorular, sınırladığınız her alanı, her şeyi kendiliğinden etkiler ve dönüştürür. 

Bugün farklı neyin başlangıcı olabilir ki, yaşamında tekrar daha fazla eğlenceye sahip olabilesin?

Bir Access Bars seansı, dokunulan noktanın sorumlu olduğu alanda geçmişten bugüne kadar getirdiğiniz her türlü sınırlamalarınızın temizlenmesine olanak sağlar. 

Bundan daha iyi nasıl olur?

Ya isteklerinize kolaylıkla, neşeyle ve ihtişamla ulaşmanın elinizde olduğunu ve bir sistemi olduğunu söyleseydim?

Soru sorup hiç bir şey olmadığını düşünüyorsanız; bunun altında yatan açığa çıkan her ne varsa tüm bunları her an’ı, her yeri, her alanı, her boyutu, her şeyi, her zaman dilimini yıkıp yaratımını iptal edelim mi?

Tam da “yeter artık pes ediyorum, gücüm kalmadı” noktasına geldiğinizde ani bir karar vermeden önce geçmişe biraz gidin ve bugüne gelene kadar nelerin üstesinden geldiğinize bir bakın. Sadece yenilgileriniz olsaydı şu anki konumunuza asla gelemezdiniz. Muhakkak başarısızlıklarla karşılaştığınız kadar, başarılarınızda olmuştur.

O zaman niye sadece mevcut durumunuzun olumsuzluklarına takılıp endişe duyuyorsunuz?

Kendinize sorun. Ben neleri başardım? İsteklerimin hangileri gerçekleşti? Sadece büyük isteklerinizin olmasına gerek yok. Kazandığınız bir sınav, girdiğiniz bir iş, hatta kendinize çok sevdiğiniz bir şeyi alabilmiş olmak bile istediğiniz bir şeyin gerçekleşmiş olması demektir. Verdiğiniz yanıtlarda kendinize dürüst olursanız; durumun düşündüğünüz kadar vahim olmadığını anlarsınız.

Her şey düşündüğünüz gibi olacaktır. Hiç bir şey düşündüğünüzden farklı olmayacaktır. Ruhumuzu eğiterek, geleceğinize istediğiniz şekilde yön verebilirsiniz. Kendinize saygı duyun ve kendinizi takdir edin.

Yorulduğunuzda pes etmek yerine dinlenmeyi tercih edin.

Access Bars ile soruyu sorup; cevabını evrene bırakamadığınız her an’ı yıkıp yaratımını iptal etmek ister misiniz?

Güzel bir şeylerin olduğu hissiyle beraber gelen olumsuz tüm inanç kalıplarınız kendiliğinden dönüşüp değişime uğrasa bu neye benzerdi?

Tüm bunları ve daha fazlasını önce ruhunuzda sonra yaşamınızda gerçek kılan bir yöntem olsa neler mümkün olurdu?

Bunun için neler mümkün?

Mucizeler tam da vazgeçtiğiniz zaman gerçekleşir. Unutmayın!

Yağmur Yiğit 

Dünyalite

access bars
Paylaştıkça çoğalır.

Access Bars ile Neler Mümkün?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE