Kayıp Ruh Parçalarını Geri Getirme Çalışması

Kayıp Ruh Parçalarını Geri Getirme Çalışması – Soul Retrieval Exercise

Kayıp ruh parçalarının geri getirilmesi psikolojik, ruhsal veya fiziksel travmalar sonucu ayrışmış veya parçalanmış bir ruh parçasını o kişiye geri döndüren kadim bir iyileştirme sürecidir.

Ne zaman duygusal ya da fiziksel travma yaşasak, ruhumuzun bir parçasının bu deneyimi atlatmak için bedeni terk ettiğine inanılır. Şoka neden olan her olay ruh kaybına neden olabilir. Ve bir kişide ruh kaybına neden olan bir olay ya da travma diğeri için neden olmayabilir.

Bu aslında bir nevi bir korunma, hayatta kalma mekanizmasıdır ruhumuzun. Acıya katlanamadığı an bedeni geçici süreliğine terk etmesidir. Işığımızın bizi terk etmesidir işin özü.

Her ne kadar bir korunma mekanizması olsa da, şaman inancına göre, ayrılmış olan ruh parçasının genellikle kendi kendine geri dönmeyişidir. Ruh kaybolabilir, başka biri tarafından çalınabilir ya da travmanın geçtiğini ve artık dönmenin güvenli olduğunu bilmiyor olabilir.

Ne zaman bir kişi belirli bir olayı kastederek, o zamandan beri aynı kişi değilim diyor ve bunu olumlu anlamda söylemiyorsa büyük olasılıkla ruh kaybı meydana gelmiştir. Depresyon, bağımlılık, bağışıklık sistemi sorunları, geçmeyen keder hatta ve hatta maddiyat için birbirini ezenler, rant için Gaia’mıza yıkıp yakanlar, hayvan dostlarımıza zarar verenler veya tepkisiz kalanlar…Böyle bakınca neredeyse gezegenin büyük bir bölümü ruh kaybından muzdarip.

Kayıp ruh parçalarının geri getirilmesi seremonileri ileri düzeyde inisiye olmuş Şaman’ın eşliğinde topluluk üyeleriyle bir çember oluşturularak yapıldığı gibi, yine bir şaman ve ruh kaybı yaşayan kişi ile teke tek şaman davulu çalınarak şamanın olağandışı gerçeklik olarak adlandırdığı bir bölgeye, spiritüel alemlere müdahale ederek, ruhun geri dönüşünü sağlamasıyla yapılır, duruma göre tekrar edilmesi gerekebilir. Yapılan her iki çalışma da bu kısaca anlattığımdan daha derin ancak ben size zaman zaman yapabileceğiniz kısa bir çalışmayı anlatmak istiyorum.

SU, Dünya Ana’nın en dişil ifadelerinden biridir. SU, ruh için güçlü bir araçtır.

Elinize bir bardak su alın ve çıplak ayak çimenlere basın. Bardağı iki elinizle tutun ve bütün dikkatinizi bardağa yöneltin ve şunu söyleyin: ‘Başkalarından aldığım her şeyi tekrar bu suyun içine bırakıyorum.’ Üç kere tekrar edin.

Sonra bu bardağı alın ve toprağa dökün. Gaia’ya geri gönderin.

Hepimizin Gaia’mız ile her an bağlantıda olduğumuzu ve her şeyin Gaia’mıza geri verilebileceğini bilerek dökün.

BİZ BİR’iz, Gaia ile BİRİZ, Gaia’dan gelen yine Gaia’ya döner.

Şimdi gidin tekrar aynı bardağa su doldurun, çıplak ayak çimenlere basarak, iki elinizle tuttuğunuz bardağa bu sefer: ’Ruhumdan alınan her şeyi şimdi geri istiyorum’ deyin ve suyu için. Seni Seviyorum, Teşekkür ederim diyerek bitirin.

Ruhunuza, ışığınıza sahip çıkın mucizeler. Kimsenin ışığınızı çalmasına izin vermeyin. Hep söylediğimiz iyileşmenin, arınmanın önce kendimizden başlamasının önemi işte burada. Bizim ışığımız güçlü, frekansımız SEVGİ, AFFETME, ANLAYIŞ, PAYLAŞMA olur ve Ruhumuz her anımızda bizimle olursa biz çevremize, Gaia’mıza ve Evrene ışığımızı, şifamızı, enerjimizi, bilgimizi, bolluk bereketimizi yayabiliriz.

Gaia’mızın bize ihtiyacı var. Gaia çocuklarını artık yuvada istiyor.

Eve dönmenin ve yeryüzündeki yerimizi almanın zamanı geldi. Ruhumuzu tümüyle ifade etmek ve yaşamak istediğimiz dünyayı yaratmak bizim doğuştan hakkımız. Bizler muhteşem yaratım gücüne sahip, içinde Yaratıcı’nın ışığı, bir parçası olan mucizevi varlıklarız. Ve üzerimizdeki yıldızlar gibi parlamak da doğuştan hakkımız. Işığımızı yeniden dünyayla paylaşmanın zamanı geldi. Gaia’mız bekliyor…

Margaret Atwood’un dediği gibi

SU direnmez, SU akar

Unutma çocuğum. Unutma sen yarı SUsun.

Bir engeli geçemezsen, etrafından dolaş. Çünkü SU öyle yapar.

SU direnmez, SU akar.

Mitakuye Oyasin – We are all ONE Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Dünyalite- Kayıp ruh parçalarını geri getirme çalışması

Sevgi, Saygı, Anlayış ve Bütünlük Bilinci
Affetmek: Her şey İçimizin Dışarı Yansıması
Hayatındaki İlk Soru Ne Olmalı? Ne yapabilirim?
Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DUNYALITE