Spiritüel Görev: Işık, Şifa ve Alan Temizlemek

Spiritüel Görev…

Bugünlerde inadına neşeli olun, umut dolu olun sevgili ışık tohumları.. Olaylar karşısında üzgün emojiler, ağlamaklı ifadeler kullanmayın. Bu dünyaya ve bu boyuta şifa yaymak için gönüllü geldiğinizi unutmayın. Güçlü olun.

İnadına sevgi, inadına aşk, inadına barış, inadına hoşgörü. 

emoji

Kapalı kapılar arkasında yapılan pazarlıklar ve bize yansıtılanlar…Hepsi danışıklı dövüş, düşmeyin oyunlarına…Aynı Ruhun ifadelerini bölmelerine daha ne kadar izin vereceksiniz?

Kadim topraklarıma, yüce medeniyetlerine aşığım…içinde barındırdığı her ırk, din, dile de…Ancak savaşın her türlüsüne karşıyım. Çünkü ben evrenim, ben gezegenlerim, ben dünyayım.

Her gece yatmadan ışık, şifa ve alan temizleme niyetiyle yatıyorum. Bütün çocuklar BİR’dir. Sen, ben, o yok. Onun, bunun askeri değil bütün çocuklar huzur ve barış içinde, kalpleri sevgi dolu uyusunlar.

Enteresan zamanlardan geçiyoruz. Bunu bilerek ve isteyerek gönüllü geldik. Işığımızı bu dünyaya getirmeyi seçtik.

Bizlerin en önemli görevlerinden biri alan temizlemek, olduğumuz yerde ışığımızı yaymak. Ben dahil bir çoğumuz rüyalarımızda da çalışıyoruz. Kimimizin görevi de benim gibi alan temizlemek. Bir nevi enerji temizliği. Yatmadan önce niyet edin, yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz topraklara, insanlara şifa ve ışık gönderin. Özellikle kadim topraklarımızın Doğusuna ve Batısına.

Bir önerim de, toplu şifa ve enerji çalışmalarına uzaktan ya da yakından katıldığınızda kalp alanınızı koruma altına almanız.

‘Kendimi sadece pozitif, ışık ve atom parçacıkları ve moleküllerine açıyor, aydınlık ve sevgi olan enerjilere izin veriyor, ışık olmayan enerji, molekül ve parçacıklara, alanlara kendimi kapatıyorum. Kendimi gümüş ışıkla korumaya alıyorum.’

İlginç bakış açıma göre her alana girmeyin, her çalışmaya da katılmayın zaten hele de güvenecek ya da enerjisini okuyacak kadar iyi tanımıyorsanız. Kalbiniz söyler size eğer dinlerseniz. Sessizlikte öyle güzel anlatır ki…Zamanı durdurup, O’na odaklandığınızda…

Unutmayalım, Sevgi Sevgiyi besler, Işıklı, duru kalpler karanlığı aydınlatır. Bugünlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz vicdan ve empatidir. Senin acın, benim acım. Senin mutluluğun, benim mutluluğum. Ben kendimi göremediğim için sen bana beni yansıtırsın, ben de sana kendimi. Her şeyimiz bir.

Her yazımın sonunda imzaladığım gibi, Mitakuye Oyasin yani Hepimiz BİRİZ, Hepimiz Büyük Gizem’in bir parçasıyız.

Spiritüel görev…

Seni Seviyorum, Teşekkür Ederim.

Mitakuye Oyasin – We are all ONE Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Dünyalite

Her Alış, Bir Veriş İçindir
Stoa Felsefesi: Yaşama Sanatı
Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DUNYALITE