Ego Kontrolü: Dur ve Dinle

Ego Kontrolü: Dur ve Dinle

Pek çok insan şu anda enerjisiyle (zaman, düşünceler, eylemler, inançlar) iki zararlı eylemde bulunuyor:

1. Hiç kimsenin işine yaramayacak olan zararlı enerjileri güçlendirmek.

2. Doğrudan fırtınaya doğru gemisini yönlendirmek.

Gerçekten ölümcül bir fırtına yaratmaya yardım ettiğinizi biliyor olsaydınız ve bunu yaratmaya yardım ederken aslında geminizle ona doğru yol alıyor olsaydınız, büyük ihtimalle durmak ister ya da geminizin rotasını ters yöne çevirmek isterdiniz.

O zaman durun ve bedeninizi ve derin sezgilerinizi dinleyin. Zihnin kargaşasından uzak durun ve bedeninizdeki gerçeğe adım atın.

Bedeniniz asla yalan söylemez. Bedeniniz gerçek ve saf enerjiye erişme gücü ile donatılmıştır ve size izin verirseniz neyin doğru, neyin olmadığını gösterir.

Bu en zor adımdır, çünkü egonuz, kontrolü elinde tutmak için için dişiyle tırnağıyla, sizi “doğru” olduğuna ikna etmek, matriks paradigmasında gördüğünüze / okuduğunuza inanmanızı söyleyecektir.

Burası büyük çaba sarf edilmesi gereken yerdir. Gücünüzden vazgeçmek ve zihnin kontrolünde kalmak daha kolaydır. Kendinizi daha yüksek bir titreşime yükseltmek ve İlahi güç ile mükemmel bir uyum içinde hareket etmek istiyorsanız, korkuya karşı durun. Kendi yaratım gücünüze güvenmeye başlayıp, gücünüzü elinize aldığınızda, kurban olma bilincinden çıktığınızda. Önce şüphe sonra korku kaybolmaya başlar.

Bu, yalnızca bilinçli yaratımlarda ve paylaşımlarda bulunanların fırtınadan çıkabileceği bir zamandır. Bedeninize ve mesajlarına güvenin…ve kendinizi matriks kaynaklı korkudan özgürleştirin.

Enerjinizi tanıyın. İyileşmemiş egonuzda var olan, size hizmet etmeyen eski düşüncelerinizi bırakın. Bizi saran sahte koşullanmanın ötesine gidin. Gerçek ışığınızı bulun.

Gerçek ışığınızı gördükten ve harekete geçirdikten sonra, amacınızı yaşıyorsanız, evrendeki ışığa ve İlahi Dişil ile İlahi Eril’in dengesine katkıda bulunuyorsanız ve başkalarının yollarını bulmaları için rehber oluyorsanız kendi Gerçek Işığınız ile bağlantı kurmuş olacaksınız.

Yalnız şunu unutmayın, herhangi bir öz kimlik fikrine bağlı kaldığınız sürece, öğrettiğiniz veya paylaştığınız her şey, sizin kimlik ve sıfat ekleriniz tarafından belirlenir ve mesajınız o süzgeçten geçer yani saf değildir.

Eğer, ego’nuzdan uzaklaşmaya, kim olduğunuzu düşündüğünüze dair fikirlerinizi ve kimliklerinizi salıvermeye ve içindeki yolculuğunuzu engelleyen yaraları iyileştirmeye istekliyseniz saf ışık taşımak ve gerçekten yükselmek için gerçek yolculuk o zaman başlıyor. 

Mitakuye Oyasin – We are all ONE Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Epifani Nedir?

Toplumsal Ego: Maskelerin Ardındaki Gerçek
Gerçek Benliği Tanımak: İd, Süper Ego, Ego ve Sen

DünyaliteEgo Kontrolü

Paylaştıkça çoğalır.

Ego Kontrolü: Dur ve Dinle” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE