Şifa Çağrısı

Şifa çağrısı var. Aslında dünyamızın her yerinden, şimdi ise kadim topraklarımızdan.

Adına matriks deyin, illüzyon deyin, içten dışa yansımadır, her şeyi deyin….demek ki kolektif bilinçle yarattık bu savaşları, bu yıkımı. O zaman kolektif bilinçle şifalandıralım, yeni bir dünya yaratalım.

Soranlar oluyor, nasıl yapacağız, ne yapacağız? Her ne yöntemi seçerseniz seçin, önemli olan niyettir, kalbinizden akan sevgi ve ışıktır. Kimsenin şifa yöntemi diğerinden üstün değildir. Çok sık tekrar ettiğim gibi yaratım gücünüze güvenin mucizeler.

Her şeyi tezahür eden sevgidir, bilincimizin bu yönünde içimizin yarattığı dünyanın farkına varırız. Neye izin veririrsek o olur. O zaman kodlayalım şu andan itibaren, biz izin verdiğimiz kadardır her şey.

Tek ricam kavga etmeden, kendi fikirlerinizi, yöntemlerinizi başkalarına dikte etmemeniz. Kim kavga ederek ikna olmuştur ki? Bırakın sizin gibi düşünmesin. Bırakın bilmesinler sizin bildiğinizi. Bilgiye ulaşmak isteyen ulaşır. Kendi zamanında… Şu bildiklerim bana 10 sene önce gelseydi kaldıramazdım belki de ya da anlayamazdım o zaman ki bilinç düzeyimle.

Ben de kendimi yakalıyorum bazen sağda solda cevap yetiştirirken. Yakaladım geçenlerde içimin bu car car parçasını, arındırdım, dedim Pia napıyorsun? O farklı düşünür, sen farklı.

Senin görevin onu eğitmek değil. Sen kendi hislerini paylaş, isteyen alsın, istemeyen almasın. Yürüdüğün yolda isteyen sana eşlik etsin.

Hoşgörü ve saygıyla ilerleyelim. Adına ne derseniz deyin aydınlık-karanlık, pozitif ittifak-negatif ittifak…Karşımızda ne yarattıysak, o organize ve güçlü ilerliyor. Biz de birbirimizi kırmadan ilerleyelim. Empati kurarak, el ele ve sevgiyle.

Ağızlarımız olmadan konuşabiliriz…

Gözlerimiz olmadan görebiliriz…

Kulaklarımız olmadan duyabiliriz…

Uzayı ve zamanı aşan bu varlık ölümsüzdür, ölüm bir yanılsamadır!

Fiziksel bedeniniz, nihai haliniz değil, sizin sınırınızdır. Gerçek “nihai” benliğiniz, içinizdeki Ses – O Ruh ölümsüzdür.

Mitakuye Oyasin – We are all ONE

Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DUNYALITE