Yeni Dünya Düzeni ve Ben

Yeni dünya düzeni, yalan yanlış bilgi ve haber kirliliğinde kaybolan gerçekler ve ben.. Frekansınızı yüksek tutun, frekansınızla nereden BİR’liğe katılıyorsunuz kontrol edin lütfen.

Size bir ipucu ve güzel haber, New World Order zaman çizelgesine geçiş başarılı olmadı. Bunlar son çırpınışlar. Bu zaman çizelgesine geçiş için savaşları sürmekte ancak özellikle 2012’den sonra Dünyamızda bilinçlenen, uyanan insan ve yıldız tohumlarıyla beraber güçleri giderek azalmaya başladı. Son 2 sene ve özellikle geçen seneyle bu uyanış çok büyük seviyelere ulaştı.

Artık uyanmanız, çevrenizdekileri korkusuzca uyandırmanız gerekiyor. Trump aslında kim (size sunulan gerçekliğe hizmet etmiyor mesela, size yansıtılan mı, gerçekler mi?), Q hareketi ve Qanan, adını anmadığım 13 aile ve konsorsiyum, kurulmak istenen dünya düzeni, kuklalar değil perde arkasındaki güçleri bilmeniz uyanışınız için gerekli.

Yeni gelecek aşı, neden Boris Johnson ve Trump o açıklamaları yaptılar? Kendiniz alternatif kaynakları araştırarak bulmalı ve ipuçlarını birleştirmelisiniz.

Bunları korkun veya kontrol bizim elimizde değil diye yazmıyorum. Aksine binlerce yıldır ellerinde tuttukları insanlık artık özgürleşiyor, onların yaratmak istedikleri zaman çizelgesine geçiş sağlanamıyor.

Bunları yazıyorum duygu, düşüncelerinizle yarattıklarınızın kolektife ve dünyanın yeni zaman çizelgesine geçişinde ne kadar büyük önem taşıdığını anlamanız için. Bu süreçte sallanması gerekenler var, kırılması gereken tutunulan geçerliliği olmayan bilgiler var. Anlatılan masallara inananlara ve bu oynanan oyundaki gerçeği göremeyenlere artık elle tutulur kanıtları gösterme zamanı.

Bu zamanlarda, kuantum yaratımında frekansınıza çok ama çok ihtiyaç var. Hem kolektife ve dünyanın yeni gerçekliğine geçişi için hem de bu geçiş aşamasında olanlara karşı korunabilmeniz için. Frekansınız ne kadar yüksek olursa o kadar iyi korunursunuz. Hastalık da veya gelecek herhangi bir saldırıya karşı da. Gözle görünen ve görünmeyen. Görmeyi seçin.

Frekans, frekans, frekans. Sonuna kadar tekrar edeceğim.

Duygu ve düşünce dünyanız, ne ile beslendiğiniz (fiziksel ve duygusal), arınmış zihinler, arınmış bedenler, sevgi ve paylaşmadan işleyen kalpler ve neşe, neşe, neşe.

Sevgi ve neşede kalın. Ve bilgilenin!

Mitakuye Oyasin – We are all ONE- Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Öz’e Dönüşün Tam Zamanı
İnsanlığın Yeni Döneme Geçişine Hizmet: Rehber Ruhlar
Kolektif Şuur: Yankı Odaları

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Yeni Dünya Düzeni ve Ben” için bir yorum

  • 16 Nisan 2020 tarihinde, saat 15:19
    Permalink

    Bu muhteşem yazılar için teşekkür ederim, bana yol gösteriyor, arkadaşlarımla dapaylaşıyorum..yazan kişi bir yabancı sanki, kitabı var mı bakıcam🙏🏻😍

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE