Bağ Kesme Ritüeli Nedir, Nasıl Yapılır?

9.9 Portalında gelin hep beraber AFFEDELİM, kesilecek bağ-larımız varsa keselim ve ÖZGÜRLEŞELİM.

Numerolojik olarak 9 sayısı, eskiyi bırakıp yeniye yer açmayı, Evrenin değişim için sonlandırmanızı istediklerini temsil eder. Evren bir nevi kapınızı zorlamaktadır artık. Hadi aç şu kapıyı da, beraber süpürelim arka kapıdan işine yaramayan ne varsa, biliyorum zor ancak güven bana demesidir.

Burada direnç yok, olumlu-olumsuz duygu yok, evrenin enerjisiyle çatışabilecek bir şey yok. Sıfır olma hali. Zihnin tamamen sahneden çekilip yerini ruha bıraktığı an ve anlar toplamı. Zero State of Mind….

Haydi gelin o zaman bu güzel 9.9 gecesinde keselim size yük olan o bağları…

Bağ Kesme Ritüeli

Bağı kestiğiniz kişiyle aranızdaki negatif bağlar kesilir, sevgi bağları değil. Bu kişi hayatınızda artık olmayabilir, yakınınızda da olabilir. Bu çalışmayla sizin hayatınızdan tamamıyle çıkması söz konusu değildir. Bu çalışmayı ta ki affettiğinizi hissedene kadar ara ara tekrarlayın.

Sessiz bir alanda oturun ve karnınızdan nefes alıp vererek, gevşeyin. Gözlerinizi kapatın. Bir odadasınız, sandalyede oturuyorsunuz. Sizi hala enerjisiyle rahatsız eden o kişiyi gözünüzün önüne getirin, karşınızdaki sandalyeye oturtun ve ona gülümseyin. Sevgi ile, Işık ile.

Sevgili…. bana ayna olduğun için, içimin bu parçasını bana gösterdiğin, bana bu tecrübeyi yaşattığın ve öğrenmem gereken dersi bana gösterdiğin için sana teşekkür ederim.

Seninle buraya gelmeden önce yaptığımız anlaşma gereği bu rolü oynadığını biliyorum. Ben aramızdaki bu bağı ve yapmış olduğumuz anlaşmayı iptal ediyorum. Seni ve kendimi affediyorum. Seni benden, beni senden özgür bırakıyorum.

Seni seviyorum (kendinize ve bu yaşanan olaya sevginizi akıtıyorsunuz, sevgiyle iyileşmesini sağlıyorsunuz),

Özür Dilerim (Hem dışarıda olan her şeyin sizin birer yansımanız olduğunu kabul edip sorumluluğunu alıyorsunuz hem de bu acıya, sizi ilerlemekten alıkoyan bu bağlara bu kadar zaman tutunduğunuz için kendinizden özür diliyorsunuz),

Lütfen Beni Affet (Kendinizi aranızdaki bağdan özgürleştirmek için bağışlanma istiyorsunuz, kendinizi ve onu affediyorsunuz artık),

Teşekkür Ederim (Bu yaşananlardan öğrenmiş olduğum her şey için, ruhsal yaralarımı gösterdiğin için teşekkür ederim deyin ve kalbinizi şükür enerjisi ile doldurun). 

Burada açığa çıkan ne varsa hepsini godzilyon kere yıkıp, yaratımlarını iptal ediyorum. Right and Wrong, Good and Bad, Poc Pod, All 9, Shorts, Boys and Beyonds…

Şimdi, sizin ve karşınızdaki kişiyle iki bedeni birbirine bağlayan uzun gümüş bir eterik kordon hayal edin. Sağ elinize gümüş bir makas alın ve gülümseyerek bu kordonu kesin. Sol elinize bir çiçek demeti alın ve bu kesilen kordonun üstünden serpin.

Karşınızdaki kişinin gözlerinin içine bakın ve tekrar ‘Seni Seviyorum, Teşekkür Ederim’ deyin. Ayağa kalkın, sarılın ve gitmesine izin verin.

Ben bu bağ kesme çalışmasını, Sevgili Hakan Çelik’ in sevdiğim ve inanılmaz hızlı çalışan bir protokolü ile bitiriyorum. Varlığına şükürler olsun ..

‘….. Seni, benim için herhangi bir spiritüel ders rolü oynamaktan azlediyorum. Bütün spiritüel derslerin titreşimi aktive edilsin’.

Gün içinde birisi (aslında içimin yansıyan bir parçası) canımı sıktı ve hala düşünüyorsam hemen bu protokolü tekrar ediyorum, etkisini hemen hissediyorum.

Ben … , her şeye rağmen SEVMEYİ seçiyorum. Aşk olmayı, hayata tutkuyla sarılmayı, çocuk gibi meraklı olmayı, zevk almayı, rengarenk kumaşları, mis gibi kokan çiçekleri, fesleğen ve sabahları evimi dolduran kahve kokusunu, kedileri, kuşları, köpekleri, oğlakları, kuzuları, danaları, arıları, ayıları… ve Sevgili Gaia’ımı korumayı, Ben IŞIĞI ve AFFETMEYİ ve beni bağlayan bütün anlaşma ve kontratlardan, üzerimde negatif etkiye sebep olan dolanıklık, yıkıcı hücresel anı, imaj, inanç, uyumsuzluk ve dengesizliğe yol açan, yükselmemi ve SEVGİ, IŞIK akışını engelleyen bütün bağlardan ÖZGÜRLEŞMEYİ SEÇİYORUM.

Buna engel olan ne varsa, bütün zaman, mekan ve boyutlarda Poc Pod..

Ben SEVGİYİM, BEN IŞIĞIM.

Mitakuye Oyasin – We are all ONE 

Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Dünyalite

Regresyon Terapisi Nedir? Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?
4 Anlaşma ile Hayatı Dönüştürmek
Hastalıkların Ruhsal ve Zihinsel Nedenleri
Öz Saygı: Hayatınız ile İlgili Kararları Zorlanmadan Verebiliyor musunuz?
En Etkili 50 Spiritüel Film
Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DUNYALITE