Kristal, Altın ve Elmas Çocuklar

Çocuklarınızı terbiye edin ancak ruhlarını terbiye etmeye çalışmayın.

Kristal, Altın ve Elmas çocuklarla çevriliyiz. Gökkuşağı çocukları büyümekte.

Onlar, bu dünyayı kendi özel hediyeleri ile aydınlatmaya gelen ruhlar.

DNA’ ları, duygu dünyaları, zihinlerinin işleyişi, kavrayışı bizden farklı olan, bilinci açık gelen, rüyalarında eğitilen.

Bırakın kendilerini ifade etsinler, Moskova radyosu gibi konuşsunlar (küçükken çok konuşurdum, eniştem başladı bizim Moskova radyosu derdi), susturmayın o saf bilinçten akanları.

Onları kendi yargılarınızla, kendi yargılama sistemlerinizle boğmayın. Ailemizden, toplumdan aldığımız bir çok öğreti bu çocukların duygu ve zihin dünyasına hitap etmiyor hele ki eğitim sistemi. Burada atalarımızdan geçen kadim bilgilerden bahsetmiyorum, onları yeni nesile aktarmak görevimizdir.

Nefes alsınlar, onlara kendi alanlarını verin…

Bireyselliklerine ve kendi özel alanlarına saygı istediklerini bir çoğunuz fark etmişsinizdir. Anne ve babası olmak size onun bir birey olduğunu unutmak ve onun özel alanına saygı duymamanızı gerektirmez. Bizim malımız değildir çocuklar. Kanımız, canımızdır kalbi ayrı atan, ruhu sizden özgür uçan.

Bırakın kalpleri rehberlik etsin onlara ki bu sevgi çocukları biliyorlar yönlerini, onlara güvenin.

Rüyalara inansınlar, rüyalarında gezmeye, başka evrenlere, galaksilere, ejderhalara, destanlara, masallara, kristallere…

Anlatın onlara Yüce Şaman Atalarımızı, yıldızlara bakıp, rüzgarlarla konuşan Kızılderili Atalarımızı, Atlantis’i, Lemurya’yı, Göbeklitepeyi…

Onlara rehberlik etmeye geldik daha doğrusu biz İndigo sistem bozucular olarak onların yolunu açmaya geldik. İleride meşaleyi alıp bizlere yolu açacak ve bilincimizi açacak onlardır. Şimdiden dokunduklarını dönüştürmeye başladılar bile. Mucizelerini göstermelerine izin verin.

Onlara imkansız demeyin. Yapamazsın, büyüklerin yanında konuşma sen, anlamazsın…

Öfke, kızgınlık ile karşılaştıklarında anlamazlar ve içlerine kapanırlar. Onlara eleştiriyle ve zorlamayla bir şey yaptıramazsınız. Nedenlerini ve sonuçlarını açıkça anlatmanızı beklerler. Anlamaz demeyin, açık bilinçli çocuklar hepsi.

Öğrencisinin yolunu mumla aydınlatan rehber adımlarını öyle bir ayarlar ki öğrencisinin önünü kapatmaz, hızını yavaşlatmaz.

Mitakuye Oyasin – We are all ONE

Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Not: Hiç insan çocuk sahibi olmamış (köpeklerim benim çocuklarımdı, şimdi de sokaktaki kedi ve köpekler, o nedenle insan yazdım), olmak istememiş ancak çocukların o müthiş saflığını, duru görülerini, içten kalplerini, meraklı beyinlerini çok seven birisi olarak yazıyorum bunu.

Artist Dan Mayar

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DUNYALITE