Bilincimizden Travmaları ve Negatif Kayıtları Nasıl Arındırırız?

Gaiamızın dünyasal gövdesi kristal bir ızgaraya sahiptir. İşte bu ızgara, insanların sahip olduğu tüm deneyimleri, travmaları kapsamaktadır. Varlığın başlangıcından beri orada olan bu ızgara bir nevi her şeyi kayıt altına alan canlı bir hafıza gibidir.

Her olanın bir şahidi vardır. Başlangıçtan beri güneşin altında olan her şey kaydedilmiştir ve bütün travmalar, atasal kayıtlar en ufak detaylarına kadar kaydedilmektedir.

Arınma ve temizleme çalışmalarında sahip olduğumuz arkaik kayıtların arındırılmasından bahsediyoruz sık sık. Burada ince bir nokta var. İlginç bakış açıma göre, bu kayıtlar, bu hafıza arındırılırken, arındırma çalışmaları yaparken silinmiyor. Çünkü bu kayıtların da kendine ait bir bilinçleri ve devam eden yaşam formları var. Onlar da evrimleşmek istiyor.

Peki, bu kayıtları nasıl evrimleştiririz?

Bu kayıtlara yeni bir anlam ve misyon yükleyerek.

Peki, nasıl arındırıyoruz bu kayıtları öyleyse?

Onların içinden yeni edindiğimiz bilinçle, artık iletişimde olduğumuz Yüksek bilincimizle, rehberlerimizle, takım arkadaşlarımızla, meleklerimizle yürüyerek.

Bu sefer bu kayıtların, anıların, içinden sevgiyle geçerek, onurla, yeni bir bakış açısı ve açık bir kalple kalp alanından işleyerek.

Bunu yaptığımız An, bu kayıtlar da tuttukları frekansın vibrasyonunu yükseltiyorlar. Arkaik hafızayı, atasal kayıtları, travmaları arındırmak dediğimiz aslında bu. Yani var olan eski hafızasını, kayıtlarını bu yeni ve yüksek vibrasyonlu, kalp alanından kayıtlarla yenilemek.

Yaşadığınız olaylar, atasal kayıtlar silinmiyor. Yeni sevgi frekansıyla dolu hafızayla yıkanıp, evrimleşiyorlar. Olanı değiştirmiyoruz aslında. Bir nevi olmuş olanı yeniden yorumluyoruz. Bu sefer elimizdeki hamuru yüksek bir bilinçle yoğurarak, ona yepyeni bir şekil veriyoruz. Özünde hamur aynı hamur, ortaya çıkan yepyeni bir gerçeklik.

İçinizdeki Yaratıcı gücü, sizlerin de birer Yaratıcı olduğunuz gerçeğini unutmayın. Bu yaşama ve bu boyuta gelme görevlerinizden biri de bu atasal kayıtları edindiğiniz bu Yüksek Bilinçle arındırmaktır. Atalarımız bizden bunu bekliyor. Kendi geçmişimiz aslında bizden bunu bekliyor.

Mitakuye Oyasin – We are all ONE 

Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Dünyalite

Regresyon Terapisi Nedir? Bilinçaltı Temizliği Nasıl Yapılır?
Zihinsel Hijyen ve Zihinsel Bağışıklık
Paylaştıkça çoğalır.

Bilincimizden Travmaları ve Negatif Kayıtları Nasıl Arındırırız?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

DUNYALITE