Denge İçinde Döngüyü Fark Ettin mi?

Her şeyin bir nedeni vardır değil mi? Birde sonucu. Dualite bilincinde bu böyledir.

Birlik bilincinde ise her şey birbirine bağlıdır. Başlangıç ve son yoktur. Denge içinde bir döngü mevcuttur.

Tesadüf denen her oluşum aslında evrensel yasalar dahilinde meydana gelen titreşimlerin tezahür etmesidir.

Ama biz şimdi neden ve sonuçlarına değil, nasıllarına odaklanalım. Çünkü nedenler geçmişe, sonuçlar geleceğe götürür. Halbuki zaman kavramı görecelidir.

Bizler bilincin yükselmesi için, An’da yaratım oluşturmanın farkındalığına ulaşmalıyız.

Sonsuz olasılıklar içinden bize en uygun olanı deneyimlemek, o an ki yaydığımız titreşime bağlıdır. Rezonansa geçtiğimiz enerjiler bize, yaşadığımız olaylar, kişiler, mekanlar olarak aynalama yapar. Zihin en çok hangi düşünceye hakimse onu tekrar etmek ister. Aslında ruhsal bilgeliğe yani iç sesimize kulak verdiğimizde ise, artık ihtiyacımız olmayanı bırakıp, o sonsuz olasılıklarla dolu yaratım potansiyelinde niyetimizle, teslimiyette olarak ve akışa geçerek, titreşimimizi yükseltmeye başlarız.

Ruh bilir, çünkü herkesin ve her şeyin bağlı olduğu Yaradan‘a, asıl kaynağa bağlıdır. Güvende olduğumuzu hissetmeye başladığımızda, tekamülümüzde bize kolaylıkla destek olacak kişi ve olaylar mesajlar, farkındalıklar alanımızda belirir.

Tekamül yolunda, yaşanılan olayların bizde oluşturduğu hisse baktığımız zaman, kendimizde neyi dönüştürmemiz gerektiğini daha net görebiliriz. Düşük frekanslı hisler (korku utanç suçluluk vs) kısıtlı bakış açısı sonucu meydana gelir.

Yüksek frekanslı hisler (huzur, güven, sevgi, neşe, haz vs.) yaşam yolumuzda kolaylık ve keyifle muhteşem bir yaratıcılığı, yükselişi tezahür ettirmemizi sağlar. Koşulsuz sevgi ile dünyanın bu geçiş sürecinde, frekansının yükselmesine, kendimize ve bütüne katkıda bulunabiliriz.

Öncelikle kendimizi olduğumuz gibi kabul edip sevelim. Gerçekten neye ihtiyacımız olduğuna karar verelim, yeteneklerimize gücümüze odaklanalım. Enerjimize sahip çıkalım. Hislerimize, duygularımıza, nefesimize; zihin beden ruh bütünlüğümüze ve sağlığımıza önem verelim.

Çünkü 1 kişinin enerjisinin yükselmesi demek dünyadaki hatta evrendeki herkesin ve her şeyin düşük olan enerjisini dengeler. Denge bozulmaya başladığında yıkımlar olur. Artık dünyada yüzyıllardır hakim olan yıkıcı eril enerji, dişil enerjiyle dengeye gelmeye başladı. Bu süreçte ilahi dişil enerji uyanıyor ve denge için yükselişe geçiyor.

Varoluşumuz kutlu olsun.

Özge Yıldız

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Denge İçinde Döngüyü Fark Ettin mi?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE