Nefsani Değil, Ruhani Beslenme

Ya farkındalık; kendinde yüklü Allah ilmini okuyabilme yeteneğine sahip tek varlık (insan) olmasına rağmen okuyamamak ne gaflettir. Ne ağır yüktür, bilir misiniz. Bu tamamen suret-i insan’ın, siret-i hayvana dönüşmesi tam bir âma halidir.

İblis cemaatinin dünyalık çalışan (yakın ve uzak) müridlerinden oluşur. Şeytanın çekim gücünde olup yakıyn olanlar zaten belli, madde aleminin çekim gücünde olup uzak kalanları (kozalı yaşamı) üst düzeyden yönetip kozası içinde tutmayı beceren, onlardan rengarenk ipek kumaşlar üretip dünyalığını tatmin için dünya liderliğine soyunan illümaniti kulubunun saltanatını sürdüren şeytani enerjiden beslenerek görevine sadık şekilde devam ettirenler.

Diğerleri de bu kulübün menfaatleri için kozalarında tutulup üretmeye devam eden koza içi yaşayan koyun sürüsü işçilerdir. Devamlı koza içi rahatlığı (dünyalık için) için beslenirler. Beslendikleri şey madde alemine hakim olan bu kulübün ürettiği kağıt parçasından ibaret paradır.(dut yaprağı) Bundan beslenip kozasını örerek maddeci kulüp üyelerinin yarattığı sunni cennetinde rengarenk ipek kumaşlar, altlarından ırmaklar akan sırça köşkler, huriler nuriler olarak maddesel enerjiye dönüşürler.

Oysaki hakikat bu değildir. Hakikat suret-i insan siret-i rahmandır. Gerçek yaşam kozanın dışındaki özgürlüktür. Kendindekini okuyabilmendir. Halife oluşundur. Halife özelliğini aktif etmendir. Buda kağıt parçalarına kölelik yaparak (illüminatinin devamlı ürettiği dut yaprağıyla beslenerek değil) Kendinde mevcut sonsuz enerjiyi (ayna nöronlarını) madde ötesi frekans dalgalarıyla tanıştırmakla oluyor.

Yani nefsani değil ruhani beslenme. Yani özgür olup aslına dönük sanal varlığını ortadan kaldırmaya yönelik ihtiyaçsız halini yakalamak. Çokluk aleminden firar edip yegane(tek) mevcut olan öz varlığınla tanışma faslı. Yani halife özelliğini aktif ederek öz kaynaklardan (esmaül hüsna’yla) kuran’la beslenme şeklidir.

Yani kuranın şifresi la ilahe illallah deşifre etmendir(okumandır). ”Yani suret-i adem siret-i nuru muhammedi” olduğunu bilmek. İnsan olarak bu yeteneğe (halifetullah özelliğine) sahipsin. Yeter ki kozanı delerek özgürlüğüne kavuş, sana sular seller gibi ilim(enerji) akar. Aksi bu kulübün istediği yeni dünya düzeninin dışına çıkamaz onların kölesi ve dilediği gibi dünyalık yaşarız.

Allah korusun… /ya farkındalık…

C.Thadess

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE