Şifaya Niyet Duası

Kuş seslerini dinlerken bir niyet yazdım.

Kollarınızı sevgili, canım Güneşimize açıp, sesli okuyabilirsiniz. Bana şifa oldu daha yazarken, sizlere de BİZ’e de şifa olması dileğiyle…Ve Öyle de OLDU Şükürler Olsun.

Ben …… (buraya isminizi) Ben gönüllü Gökkuşağı Savaşçısı…Tüm zaman, mekan ve boyutlarda Sevgili, Yüce Gaia’mı, onun çocukları olan hayvan kardeşlerimi ve bitki alemini korumaya şimdi ve burada ve alternatif evrenlerimde, boyutlarımda and içiyorum.

Ben Gaia’mın bir parçası, ben Gaia’mın kendisiyim. Ben Evrenin bir parçası, ben Evrenin kendisiyim. Ben Yaratıcı’nın bir parçası, ben Yaratıcının kendisiyim. Ben YARATICIYIM.

Benim gerçekliğim Gökkuşağı ve Işıkla dolu. Benim gerçekliğim SEVGİ, ANLAYIŞ, AFFETME, ŞÜKÜR ve AŞK ile dolu. BEN’liğimin özündeki aşkla BİZ’i, BİR’i seviyorum. Benden olan olmayan, şu ülkeden, şu bayraktan, bu dinden, bu kostümden, bu coğrafyadan ayrımı yapmadan, Koşulsuz SEVMEYİ kabul ediyorum. Bana bu yaşamda verilmiş geçici kostümümle kimseyi yargılamamaya Söz Veriyorum. Biliyorum ki, yargıladığım da BEN’im. Ben’de olan Ben’in yansımasıdır hepsi, kabul ediyorum ki Dışarıda hiçbir ŞEY VAR. 

Işığımla, Sevgimle yıkansın karanlık, şifalansın konuştuğum, değdiğim her varlık, arınsın adımımı attığım her yer. Aslında o varlık da benim, o yer de BENİM, BİZİZ. Şifalansın, arınsın o zaman Ruhum, Bedenim, Işığın en saf haliyle yıkansın bilgim, enerjim, şifa yeteneğim, bolluk bereketim. Yıkansın ki, ben de Evrene, Gaia’ma, çevreme kısmetim ve nasibim olan Işığımı en saf haliyle geri vereyim. 

Ben……. Tüm zaman, mekan ve boyutlarda BEN’i BİZ’i en saf haliyle SEVMEYE, BEN’e BİZ’e iyi bakmaya söz veriyorum. BEN’i, BİZ’i Seviyorum. Yaratıcı kaynağın saf ışığıyla yıkansın, arınsın her Anım, bütün programlarım, datalarım, inançlarım, projeksiyonlarım, manyetiklerim, özkaynaklarım, enerjitik referans noktalarım.

Her Anımda farkındalıkla kalp alanından işlemem için neler mümkün? Bunlara engel olan ne varsa hepsini godzilyon kere yıkıp, yaratımlarını iptal ediyorum.

Seni Seviyorum, Teşekkür Ederim. 

Mitakuye Oyasin – We are all ONE 

Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE