Perdenin Arkasındaki Gerçek

Yükseğe daha yükseğe uçun. İllüzyonun gölgesinden korkmayın.

Karanlıkta görme yeteneği olan bu baykuş vizyonunu, dünyamızı sarsan gölgeleri ve çarpıtmaları algılamak için kullanın. Hepimiz karanlığa da bakmak için buradayız, çünkü karanlıkta hem ışığı hem de ışığın geri dönme nedenini bulacağız. Sadece ışığa doğru gidip “Hey, karanlık kötü. Negatif. Ben negatifi görmek istemiyorum” diyemeyiz.

Ayrılık illüzyonundan dokunmuş çeşitli gündemlerle çevriliyiz. Perdenin arkasındakileri görmeye açık olun. Bu gördüklerimizin bellek düzeyinde işlendikten sonra serbest bırakılabilmesi için arınması gerektiğine güvenin. ‘Bildiklerime ve bilincimin hazırlanmasına dayanarak, ben bu enerjiyi dönüştüreceğim. Onu arındırıp daha neşeli ve sevgi dolu bir hale getireceğim.’ Bu kayıtların hepsi, varlığın ve bilincin ışığıyla aydınlatılmayı, şifalanmayı bekliyor.

Zor zamanlar evet. Eğilmeyin, bükülmeyin, dik durun!

Bu hayattasınız, sadece bireysel olarak değil, bir bütün olarak. Siz sadece içinde yürüdüğünüz bireysel gemi aracılığıyla deneyimliyorsunuz. Benliğin gerçeği, içindeki bilinçli varlıktır. Her insan, hayvan, bitkide aynı bilinçli varlığın parçaları var. Olumlu, yüksek titreşim ya da düşük titreşim…Bilinçli varlık olarak yeteneğiniz, bu yaşamı nasıl algılamak istediğinizi kontrol etmektir. Senin seçimin…

Bilincin bilinçsizce ilerlemesine izin vermeye devam edebilir ya da durumdan bağımsız olarak bilinçli bir şekilde yaşayabilir ve tutarlı bir şekilde aydınlık bir gelecek yaratabilirsiniz.

Ben bana verilen için minnettarım, şükürler olsun içimdeki Bir’ liğe, barışa, sevgiye, ışığa.

Her zaman karanlık geceler için daha parlak bir gün doğar. Ben bunu biliyorum çünkü o parlak günün yaratıcısı da benim.

Mitakuye Oyasin – We are all ONE

Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE