Işık İşçilerinin Tek Görevi

Benim gibi kalabalığı, gürültüyü sevmeyenlere öneri, bende işe yarıyor.

Kendimi bildim bileli bayılacak gibi olurum AVM’lerde, kalabalık mekanlarda. Panik atak geçirmek gibi de değil, ateş basar, sıkılırım. İşim düşmezse gitmem, asosyal damgası da çok yemişimdir yıllarca. Yolum düşmüşse de hep içimden söylenerek gezerdim eskiden.

Ben, bakış açımı değiştirdim. Şimdi eskisi kadar zorlanmıyorum. Bu bakış açısını geliştirmemde, geçen senelerde konuşmasını dinlediğim Dolores Cannon’da etkili oldu.

“Sizin gibi gönüllü gelen ışık işçilerinin tek görevi, topluluğa karışıp ışığınızı dağıtmaktır, kendiniz olmaktır” demişti. Birçoğunuz gördükleri karşısında küsüp, kaçıyor, saklanıyor hatta izole bir hayat yaşıyor ancak geliş amacınızı unutmayın. Siz bir avm’ye tek başınıza girip, oranın enerjisini dönüştürecek güce sahipsiniz, bunu unutmayın.”

Bende bir ışık yandı o gün. Ben saklanıyordum. Mümkün olduğunca kalabalık mekanlardan kaçıyordum, yazmam, anlatmam söylendiği halde susuyor ve direniyordum.

Şimdi, sahip olduğum gücü dönüştürmeyi ve bana gelen hisleri paylaşmayı seçiyorum. Saklanmamayı seçiyorum.

Dün Tünel-Galata, bugün Sirkeci-Eminönü-Karaköy hattında gezdim. Sokaklara çıkıp, ışığımı dağıtayım diye çıkmıyorum, yeğenimle müze, kitapçı gezelim, arkadaşımla bir şeyler içelim diye çıkıyorum. Bu sefer kalabalığa sevgi ile bakmaya çalışarak.

İçimden sizi seviyorum, teşekkür ederim diye konuşarak, ülkemin güzel insanlarının açık şuura ve yüksek bilince ulaşmaları ve sevgi frekansından işlemeleri için neler mümkün diye sorarak kadim, bilge topraklarımın şifalanmasını dileyerek.

Mitakuye Oyasin – We are all ONE

Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Işık İşçilerinin Tek Görevi” için 2 yorum

 • 29 Ekim 2019 tarihinde, saat 20:17
  Permalink

  Paylaşımlarınızı severek ve hayata bakışıma çok yakın bularak, beğeniyle takip ediyorum.
  Sevgi ve ışıkla,

  Yanıtla
  • 30 Ekim 2019 tarihinde, saat 14:11
   Permalink

   Teşekkür ederiz. Sevgiler.

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE