Zamanın Ruhu

Zaman ruhumu ayırt etmiyor. Hepsi benim. Haydi gelin bir beyin egzersizi yapalım.

Zihninizi, sizi geçmişinize ve geleceğinize götürecek bir zaman aracı olarak düşünün.

Bu, (zamanın gerçekten olmadığının farkındaysanız), o zaman 70 yaşındaki sizin, şimdi diyelim 40 yaşındaki sizin manevi koruyucusu olarak hareket edebileceğiniz anlamına gelir.

Artık, 70 yaşındaki sizin, 40 yaşındaki çocuğunu yani sizi izlerken, korurken ve rehberlik ederken ki halini görselleştirebilirsiniz. Yani, gelecekte üstad olmuş olan Benliğinizle irtibata geçiyorsunuz. Onun rehberliğini istiyorsunuz.

Bu, 40 yaşınızda, bu hayatta geçirdiğiniz zamanınız boyunca başınıza gelebilecek en mucizevi şeylerden biri olabilir… Çünkü SİZİN GELECEK SÜRÜMÜNÜZ bu tekniği duyup uyguladı. Nasıl, kafalar karıştı mı? 

Kendinizi, düzenli olarak daha genç versiyonlarınıza rehberlik ederken, korurken görselleştirmeye başlarsanız, o zaman bu pratiğinizi fiziksel yaşamınız boyunca sürdürerek, örneğin 50 yaşındaki benliğiniz sizi şimdi, şu an yönlendirir ve korur. Bu, geleceğinizde verdiğiniz kararların şimdi de hayatınızı etkilediği anlamına gelir…tıpkı geçmişte verdiğiniz kararların da şimdi de hayatınızı etkilediği gibi.

Gelecekteki benliğinizin hatıraları, şimdiki benliğinizin hayal gücüdür. Ve şimdiki benliğinizin hatıraları geçmiş benliğinizin hayal gücüdür.

Gelecekteki arzularınız şimdi de sizi etkiliyor. Gelecekte kim olduğunuzu bugünkü arzularınıza bakarak görebilirsiniz. Bu yüzden erdemli, sevgi ve saygı dolu bir yaşam sürmenizin önemi büyüktür…bir şekilde gerçekleştirdiğiniz her düşünce ve arzu, bir şekilde toplam refahınızı (geçmişinizde, bugününüzde ve geleceğinizde) etkiler.

Kendinize daha genç versiyonlarınızı izleme alışkanlığı verin, şu an edindiğiniz bilgelik ve anlayışla. Meditasyonu hayatınızın bir parçası haline getirirseniz, o zaman gerçekten gelecek olanı düzeltmek, yönlendirmek ve korumak için HEMEN ŞİMDİ öğrendiklerinizle uygulayabilirsiniz. Hep tekrar ettiğim gibi, yaratım gücünüze güvenin mucizeler. Neye izin verirseniz o olur. Neye izin verip vermeyeceğinize dair kendinizi kodlayın sevgiyle.

Şimdi bu harika teknikten haberi olan 16 yaşındaki sizin, 60 yaşındaki bilge sizin rehberliğini ve yaşam için verdiği ilhamı dinleyin. Tüyoları alın. HEPSİ SİZSİNİZ.

Kendinize arkadaş olun. Güzel ve keyifle yeyip, içerek, sağlıkla hayatın tadını çıkartarak, kendinize iyi bakarak 70 yaşındaki kendinizle arkadaş olabilirsiniz. Geleceğe gitmek ve dilediğiniz geleceği oluşturmak için bu teknikten yararlanabilirsiniz.

Şu an ben, 16 yaşında, 40 yaşında ve 70 yaşındayım. Zaman ruhumu ayırt etmiyor – hepsi benim.

Şimdi edindiğim bilgelik ve anlayışıyla kendimin genç versiyonlarını izliyorum. Bunu yaparak, hayatım boyunca, gelecekteki benliğim ve henüz öğrendiklerim ile ŞİMDİKİ Ben DOĞRU olarak beni düzeltiyor, yönlendiriyor ve koruyor.

Ben kim olacağım, ne olacağım, nereye varacağım sorularıyla boğuştuğunuz an şunu unutmayın; sen zaten çabaladığın yükselmiş sensin. Sen zaten yükseldin. Vizyonunla, hayallerinle Seni yarattın. Sen zaten gittiğin yerdesin. Artık kanatlarını kazanma zamanı…

Mitakuye Oyasin – We are all ONE 

Pia π

Fb: Pia Pınar Hesabından Alınmıştır…

Gerçeklik Zamana Göre Nasıl Değişir?

Dünyalite

Paylaştıkça çoğalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DUNYALITE